ende

Konwerter 10/100



Konwertery serii 10/100 Ethernet umo磧iwaj szybk i dynamiczn zamian medium transmisyjnego ze skr皻ki na 鈍iat這wód. Dzi瘯i takiemu rozwi您aniu uzyskujemy wyd逝瞠nie dystansów oraz wi瘯sze bezpiecze雟two transmisji sygnaów typu Ethernet. Konwertery dost瘼ne s dla wókien typu singlemodowego, multimodowego w standardach z陰czy s SC,ST oraz LC duplex.
Prezentowany mediakonwerter posiada funkcj autonegocjacji pr璠ko軼i 10 lub 100Mbps.
 
Mediakonwertery dost瘼ne s jako modu造 stand-alone oraz przeznaczone do monta簑 w  chassis 2U 19".

 mediakonwerter

 

 FTTX
 Ethernet / Switche/ Routery
 LAN

 

 

 

Parametry

Standard
Comply with IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
Protoko造
Cisco ISL , Spanning tree,
Tryb transmisji
Support auto-negotiation, full-duplex, and half-duplex devices.
TP Cable
cat. 5
Zasi璕transmisji
2km (multi mode)
20km (single mode)
40km (single mode)
60km (single mode)
80km (single mode)
D逝go嗆 fali
850nm,1300nm,1310nm,1550nm
Z陰cza 鈍iat這wodowe
SC,ST,FC,LC
Typ wókna
Single mode, Multi mode
LEDS
PWR, TXLink/ACT, FDX, FEF, FXLink/ACT, SPD
DIP Switch Function
LFPT,SPEED, DUPLEX
Temperatura pracy
0~+70℃
Temperatura przechowywania
-40~+85℃
Wilgotno嗆
10% to 90% non condensing
Wymiary
95.0mm x 70mm x 25mm(external power,standalone)
156mm*128mm*32mm(internal power,slide-in)
152mm*122mm*43mm(internal power,standalone)
Zasilanie
Input: AC 2200V
Input: AC 110V
Input: DC -48V
Output:5V 1A

Wi璚ej informacji : wype軟ij formularz biznesowy
Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron