ende

Optyczne splittery FBT



Co mamy do zaoferowania?

Symetryczne splittery 1x2 dziel帷e optyczn moc wej軼iow na dwa porty wyj軼iowe w stosunku 50/50 oraz pracuj帷e na jednej d逝go軼i fali, dwóch b康 szerokopasmowo. Dost瘼ne s tak瞠 asymetryczne splittery 1x2 z dowolnym podzia貫m mocy.
Cellco oferuje ponad to splittery optyczne z symetrycznym podzia貫m mocy 1x3 (33/33/33), 1x4 (25/25/25/25) oraz 2x2 pracuj帷e na jednej d逝go軼i fali, dwóch b康 jako splittery szerokopasmowe. Produkowane s one zarówno w wersji standardowej jak i premium w zale積o軼i od potrzeb klienta. 

Proponowane obudowy splitterów

PIPE
Najprostszym typem obudowy jest PIPE. Cechuje si  niewielkimi rozmiarami przez co zapewnia du膨 swobod pó幡iejszego monta. Dedykowany do stosowania w mufach hermetycznych oraz ma造ch prze陰cznicach.  
ABS

ABS - plastikowa obudowa oraz pigtaile w os這nach 0,9 oraz 2,0 mm zapewniaj mu du膨 odporno嗆 na uszkodzenia mechaniczne. Polecane rozwi您anie w prze陰cznicach MDU.

 

 ABS
LGX
Obudowa LGX jest rozwi您aniem modu這wym, elastycznym, pozwala na organizacj splitterów ró積ych typów w szafach 19". W jednej obudowie mo積a umie軼i od 1 do 2 splitterów optycznych.
 LGX
 

Do splitterów z wi瘯szym podzia貫m mocy, np 1x32 stosowane s specjalne obudowy LGX wattle. 
Zapewniaj ograniczenie t逝mienia oraz ilo軼i po陰cze.

 LGX wattle
 
Kasety LGX mo積a umie軼i mi璠zy innymi w wielofunkcyjnym panelu C-Box . Jest to idealne rozwi您anie dla m.in operatorów telekomunikacyjnych, sieci telewizji kablowych, monitoringu.
 C-Box
W przypadku gdy w prze陰cznicy jest niewielka przestrze do zagospodarowania Cellco poleca system Magnum. Dzi瘯i takiemu rozwi您aniu mo積a zaoszcz璠zi nawet do 60% powierzchni w szafie 19'.
Przeznaczony jest do bezpo鈔edniej pracy z OLT (GPON).
 Magnum

 Parametry


 Typ Parametr Maksymalna t逝mienno嗆 na portach wyj軼iowych
 Zakres pracy
 1310 nm lub 1490 nm lub 1550 nm
od 1260 nm do 1650 nm
Wersja PremiumStandard
Premium
Standard
 1x2 Podzia mocy
 50/50 ≤ 3,3 ≤ 3,6
 ≤ 3,6
 ≤ 3,9
 40/60 ≤ 4,4/2,5
 ≤ 4,8/2,8
 ≤ 4,7/2,7
 ≤ 5,0/2,0
 30/70 ≤ 5,6/1,8 ≤ 6,1/2,0
 ≤ 6,0/1,9 ≤ 6,4/2,2
 20/80 ≤ 7,6/1,2
 ≤ 8,0/1,3  ≤ 7,9/1,2 ≤ 8,5/1,4
 10/90 ≤ 10,8/0,6
 ≤ 12,0/0,8
 ≤ 11,3/0,6
 ≤ 12,7/0,8
 5/95 ≤ 14,0/0,4
 ≤ 14,5/0,5
 ≤ 15,0/0,4
 ≤ 16,0/0,5
 1/99 ≤ 21,0/0,2
 ≤ 21,5/0,3
 ≤ 23,5/0,3 ≤ 24,0/0,4
 Uniformity ≤ 0,4
 ≤ 0,8
 ≤ 0,7
 ≤ 1,0

 

 Typ ParametrMaksymalna t逝mienno嗆 na portach wyj軼iowych
 Zakres pracy
  1310 nm, 1490 nm, 1550 nm od 1260 nm do 1650 nm
 Wersja PremiumStandard
Premium
Standard
 1x3 33/33/33 ≤ 5,5
 ≤ 6,0  ≤ 5,7 
 ≤ 6,3
 Uniformity ≤ 0,8
 ≤ 1,2
 ≤ 1,2
 ≤ 1,6
 1x4 25/25/25/25 ≤ 7,1 ≤ 7,4
 ≤ 7,2
 ≤ 7,7
 Uniformity ≤ 0,8
 ≤ 1,2
 ≤ 1,0
 ≤ 1,6

 

Przyk豉d zamawiania:

 V-SPL-SM-LGX-1X4-S-SCA Splitter SM w obudowie LGX, 1x4, z adapterami SC APC
 V-SPL-SM-ABS-1X2-10/90-2000-LC Splitter SM w obudowie ABS, 1x2, 10/90, pigtaile 2.0mm, z陰cza LC PC
 V-SPL-SM-PIPE-1X3-33/33/33-900-E2A Splitter SM w PIPE, 1x3, 33/33/33, tuba 900µm, z陰cza E2000 APC
 G-PP-C-BOX-2XLGX-BK-MModu C-Box 1 U na 2 kasety LGX, kolor: czarny mat
 V-SPL-SM-MGM-4X1X8-WB-SCASplitter sm 1x8, 4 szt. w obudowie Magnum, wide band, z陰cza SC APC

 wró do poprzedniej strony

Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
Splittery, CWDM, DWDM
  Splittery Optyczne
  Splittery optyczne - FBT
  Splittery optyczne - PLC
  Cyrkulatory Optyczne
  Splitter-combiner 8x8
  System CWDM
  System OADM
  Izolatory optyczne
  System LGX 19"
  C-BOX modu 1U
  Systemy magnum 1U
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron