ende

Nowe mo磧iwo軼i w這kien mulitmodowych - 10Gbit/ MM



Sieci budowane w oparciu o wókna multimodowe maj niew徠pliwe zalety. Nale篡 do nich niski koszt okablowania (tanie z陰cza 鈍iat這wodowe, adaptery, us逝g, urz康ze aktywnych itp) Zasiegi oferowane przez standardowe wókna mulitmodowe dla transmisji 10Mbit/s i 100Mbit/s zwykle s wystarczaj帷e zwa篡wszy 瞠 generalnie medium to stanowi baz do budowy sieci LAN. Obecnie jednak przed sieciami MM stawia si zdecydowanie wi瘯sze wymagania. Standardem staje si potrzeba transmisji 1Gbit/s a w okre郵onych linkach nawet 10Gbit/s.

Odpowiedzi na rosn帷e wymagania s nowe typy wókien optymalizowane do pracy ze wspó販zesnymi nadajnikami. Nowe typy wókien 50/125 oraz 62,5/125 s w pe軟i kompatybilne ze standardowymi wóknami a zwi瘯szenie mo磧iwo軼i transmisyjnych jest uzyskane dzi瘯i nowym procesom produkcyjnym. Pozwalaj one otrzyma bardziej jednorodn struktur rdzenia wókna 鈍iat這wodowego dzieki czemu ograniczy wp造w parametru najistotniej ograniczaj帷e zasi璕i tj DMD (Differential Mode Delay).

Ciekaw ofert pod tym wzl璠em jest linia wókien 鈍iat這wodowych LASERWAVE. Nale膨 do nich:

LaserWave 550 pozwala na transmisj 10Gbit/Ethernet, Fibre Channel, OIF na odleg這嗆 550 z wykorzystaniem tanich laserów 850nm VCSEL. Firma OFS opatentowa豉 proces produkcyjny MCVD który pozwala uzyska wókna o niezwyk造ch mo磧iwo軼iach uzyskanych dzi瘯i zmiejszonej niemal co zera wartosci DMD i z pasmem 4700MHzkm (EMB)  czyli dwukrotenie wiecej ni wymagania IEEE dla 10Gbit/s (300m).


LaserWave 300 jest produkowane specialnie w celu sprostania wymaga IEEE dla 300 metrowych po陰cze 10Gbit/s. Zwi瘯szony zasi璕 w porównaniu ze standardowymi wókani uzyskany zosta dzi瘯i kontroli warto軼i DMD. Oferuje zasi璕 300m dla ró積ych protokoów transmisyjnych jak Ethernet, Token Ring, Fiber Distributed Data Interface (FDDI). 字ednica rdzenia 50 µm jest w pe軟i kompatybilna z innymi aplikacjiami jak Gigabit Ethernet. Wókno LaserWave 300 jest pierwszym wóknem które rozszerza mo磧iwo嗆 transmisji na 1000m dla Gigabit Ethernet i znacz帷o zwi瘯sza zasi璕 dla 2,5Gbit/s.

LaserWave™ G+ pozwala na transmisj Gigabit Ethernet na dystansie do 750 metrów. Jest najbardziej efektywnym kosztowo rozwiazaniem dla transmisji 1Gbit/s. Parametry wókna LaserWave G+ przekraczaj wymagania IEEE dla standardu Gigabit Ethernet. Z wykorzystaniem w這kna LaserWave G+ mo磧iwa jest tak瞠 transmisja 10Gbit/s na dystansie 150m.


Laser Optimized 62.5 and 62.5 XL  - wókna tej serii oferuj mo磧iwo嗆 transmisji Gigabit Ethernet i innych protokoów na zwi瘯szone odleg這軼i.   Laser Optimized 62.5 pozwala na transmisj do 300m na 850nm i 550m na 1300nm podczas gdy Laser Optimized 62.5 XL na 500m na 850nm i do 1000m na 1300nm.


Oba typy spe軟iaj a cz窷ciowo przekraczaj wymagania IEEE dotycz帷e standardu Gigabit Ethernet 802.3
Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron