ende

10G SFP+ (XFP) CWDM Transceiver



10Gb CWDM Transceiver - optyczne transceivery do obs逝gi (10GBASE-ER/EW) i 10Gb Fiber Channel z wykorzystaniem technologii zwielokratniania CWDM oraz najwy窺zej klasy precyzyjnych laserów EML.

Zaprojektowany dla CELLCO z mo磧iwo軼i uzycia transmisji na w這knach jednomodowych wykorzystuje nominalne cz瘰totliwo軼i CWDM (1270nm do 1610nm, z odst瘼em 20nm). Gwarantowany minimalny bud瞠t mocy nawet do 23dB (max.70km). Dwa standardy interfejsów - SFP+ oraz XFP

 sfp cwdm

Parametry: 

 obs逝ga 9.95Gb/s to 11.1Gb/s Bit Rates
 Hot-Pluggable SFP+ or XFP Footprint
 18-Wavelengths CWDM EML Transmitter
 do 23dB bud瞠tu mocy 
 Duplex LC konektor
 zakres temp 0°C  do  70°C
 wbudowana diagnostyka ( Digital Diagnostic Functions ) 
 Digital Diagnostic Monitor Interface zgodny z  SFF-8472 MSA Specification

Zastosowanie

 Systemy CWDM dla cz瘰totliwo軼i: 1270-1610nm
 10GBASE-ER/EW 10G Ethernet
 1200-SM-LL-L 10G Fiber Channel
 SONET OC-192 IR-2
 SDH STM S-64.2b
 SONET OC-192 IR-3
 SDH STM S-64.3b
 ITU-T G.709

 

  • Programowanie dla HP, CISCO i innych

 

PasmoOznaczenieD逝go嗆 Fali (nm)
Min.Typ.Max.
O-band OriginalA126412701277.5
B128412901297.5
C130413101317.5
D132413301337.5
E134413501357.5
E-band ExtendedF136413701377.5
G138413901397.5
H140414101417.5
I142414301437.5
J144414501457.5
S-band Short WavelengthK146414701477.5
L148414901497.5
M150415101517.5
N152415301537.5
C-band ConventionalO154415501557.5
L-bandP156415701577.5
Long WavelengthQ158415901597.5
 R160416101617.5
CWDM*: 18 d逝go軼i fali od 1270nm do 1610nm, z odst瘼em 20

 

Wi璚ej informacji : wype軟ij formularz biznesowy

Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G
  Mediakonwertery
  Transceivery SFP, GBIC
    SFP
    GBIC
    SFP WDM
    SFP CWDM
    10G SFP+ (XFP) CWDM
  GEPON


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron