ende

SFP



(SFP) (small form-factor pluggable) optyczny transceiver dla SONET/SDH, Gigabit Ethernet, Fibre Channel oraz innych standardów telekomunikacyjnych.

Standard transceiver'ów optycznych SFP obejmuje szerok gam nadajników oraz odbiorników. SFP dost瘼ne s w kategoriach SX(850nm), LX(1310nm), ZX(1550nm) z przep造wno軼i maksymaln do 4,25Gbps.

 

 

Zastosowanie 

 Gigabit Ethernet Switche/ Routery
 Fiber Channel
 SONET / SDH
 CATV - sieci kablowe
pa

tible

Dostosowanie

Cisco 
3Com 
Netgare Nortel 
RIVERSTONE
Alcatel 
D-Link ALLIED 
Extreme 
H3C                      oraz inne...



 

Sposób zamawiania:

Kod CellcoPrzep造wno嗆D逝go嗆 faliZasi璕
E-SFP-1.25-LC-MM-850-0,551.25G850nm550m
E-SFP-1.25-LC-MM-1310-021.25G1310nmUp to 2km
E-SFP-1.25-LC-SM-1310-101.25G1310nmUp to 10km
E-SFP-1.25-LC-SM-1310-201.25G1310nmUp to 20km
E-SFP-1.25-LC-SM-1310-301.25G1310nmUp to 30km
E-SFP-1.25-LC-SM-1310-401.25G1310nmUp to 40km
E-SFP-1.25-LC-SM-1550-401.25G1550nmUp to 40km
E-SFP-1.25-LC-SM-1550-801.25G1550nmUp to 80km
E-SFP-1.25-LC-SM-1550-1201.25G1550nmUp to 120km
E-SFP-1.25-LC-SM-1550-1501.25G1550nmUp to 150km

 

SFP 155Mbps, 622Mbps, 2,5Gbps, 4,25Gbps na indywidualne zapytania.

Wi璚ej informacji : wype軟ij formularz biznesowy

 

Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G
  Mediakonwertery
  Transceivery SFP, GBIC
    SFP
    GBIC
    SFP WDM
    SFP CWDM
    10G SFP+ (XFP) CWDM
  GEPON


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron