ende

Adaptery 鈍iat這wodowe



Adaptery 鈍iat這wodowe s逝膨 do 陰czenia z陰cz roz陰czalnych. Montowane s w prze陰cznicy umo磧iwiaj帷 w standarowym rozwi您aniu 陰czenie pigtaili z patchcordami. Dla ka盥ego typu z陰cz 鈍iat這wodowych jest odpowiedni typ adaptera.     


Dost瘼ne s nast瘼uj帷e typy adapterów:

Adaptery multimodowe
MMSC simplex
MMSCduplex
MMSTsimplex
MMFC
simplex
MMMTRJ
duplex
MME2000
simplex
MMSMA
simplex
MMLC (SC footprint)duplex



Adaptery singlemodowe

SM
SC/PC
simplex
SM
SC/PC
duplex
SM
SC/APC
simplex
SM
SC/APC
duplex
SM
FC/PC + niebieska zatyczka
simplex
SM
FC/PC + zielona zatyczka
simplex
SM
LC/PC (SC footprint)
duplex
SM
E2000APC
simplex
SM
E2000PC
simplex

Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
  Patchcordy i pigtaile
    Jedno/wielo modowe
    Patchcord MCP dla 1GbE
    EZ- Bend patchcord
    Armoured patchcord/pigtail
    Patchcord typu Y
    OM4 patchcordy, pigtaile
  Prze陰cznice 鈍iat這wodowe
    Prze陰cznice 1U 19'' SLIDE
    Prze陰cznica 1U SLIDE LONG
    Szkolenia Kafel
    Prze陰cznica 3U Neptun
    FiberBOX 4U 19''
    Prze陰cznica 1U FOXX
    Prze陰cznica na軼ienna microBOX
    Prze陰cznica na軼ienna MiniBox
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 24
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 48
    Prze陰cznica RDX BOX
    Prze陰cznica uBox
    Szafy wisz帷e TF 19
    P-BOX24 prze陰cznica hermetyczna
  Wi您ki kablowe
    Rozszycia kabli
    FanOut dla CaTV
  Elementy 19''
    Coiling module 1U - p馧ka zapasu
    19'' panel porz康kuj帷y patchcordy
    SpliceBOX 2U - modu spaw闚
    Szafy wisz帷e 19'' serii TF
  Akcesoria
    Rodzielacz tub RT
    Tacki spawu, PG, inne
    Stela zapasu kabla
    Adaptery
    Gniazdo TLF
    T逝miki in-line, female to male
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron