ende

Technologia 40G dla w堯kien multimodowych



Technologia 40G wymaga zastosowania wókien, które s w stanie zagwarantowa poprawn transmisj na odpowiedni odleg這嗆 i z zachowaniem odpowiednich parametrów. Dla wókien jednomodowych warto軼i parametrów: dyspersji chromatycznej skumulowanej oraz warto軼i 鈔edniej DGD dyspersji polaryzacyjnej nie powinny przekroczy norm dopuszczalnych przy transmisji 40 Gbps. Wókna multimodowe spe軟iaj帷e wymogi transmisji 40 Gbps to wókna OM4 znajduj帷e si w naszej ofercie.

Oferujemy klientom produkty przeznaczone do budowy sieci z przep造wno軼i 40Gbps na dystansie do 125 metrów dzi瘯i zastosowaniu kabli, patchcordów i pigtailów opartych o wókno nowej generacji OM4. Do budowy komponentów u篡wamy wókien zgodnych ze specyfikacj EIA/TIA-492AAAD. Patchcordy i pigtaile zako鎍zone s standardowymi z陰czami; ich kolor to AQUA (turkusowy).

OM4 zapewnia:

  Przep造wno軼i 10 Gbps przy maksymalnym dystansie 550 m

    (tylko 350 m dla OM3)

  Przep造wno軼i 40 Gbps przy maksymalnym dystansie 125 m   

    (tylko 100 m dla OM3)

  Wsparcie pr璠ko軼i 100 Gbps

Parametr efektywnego pasma modalnego EMB (Effective Modal Band) wynosz帷y 4700 MHz·km jest ponad dwukrotnie lepszy od wókna OM3, co 鈍iadczy o du瞠j efektywno軼i wókna OM

 

 

 


      Przyk豉d patchcordów na wóknie OM4

 


Parametry OM4 w odniesieniu do innych standardów

 安iat這wody multimodowe

Szeroko嗆 pasma (MHz·km)

 Rodzaj OM
 Standard TIA
 Typ 鈍iat這wodu

 OFL-Overfilled Launch 850 nm

 EMB - Effective Modal Bandwidth

OFL-Overfilled Launch 1300 nm

OM1492-AAAA
62,5/125
200-
500
OM2492-AAAB50/125500 -500
OM3
492-AAAC50/12515002000500
OM4492-AAAD50/12535004700500

 

 D逝go嗆 fali (nm)
 Maksymalny zasi璕 (m)
 OM1OM2 OM3
OM4
Fiber Channel
 4 Gbps
85070150380
400
 8 Gbps
8502150150200
 16 Gbps
8501535
100130
Ethernet
 1 Gbps
850275550800
1100
 10 Gbps
8503382300550
 40 i 100 Gbps
850--100125
 1 Gbps
1300550550
550550

 

Dlaczego OM4?

Zastosowanie 鈍iat這wodów wielomodowych OM4 na krótkich dystansach (do 600 m) przynosi korzy軼i finansowe. Przy typowych 陰czach ceny nadajników i odbiorników s w przybli瞠niu dziesi璚iokrotnie wy窺ze od ceny wszystkich zastosowanych kabli, 鈍iat這wodów i z陰cz. Mimo zastosowania stosunkowo tanich 鈍iat這wodów jednomodowych, koszty inwestycji zwi瘯szaj si w wyniku konieczno軼i zastosowania nadajników i odbiorników operuj帷ych na d逝go軼i fali 1300nm, które s dwu-, trzykrotnie wy窺ze  od nadajników i odbiorników obs逝guj帷ych d逝go嗆 fali 850 nm. Tak wi璚 inwestuj帷 troch wi璚ej pieni璠zy w wysokiej jako軼i systemy okablowania strukturalnego oparte o 鈍iat這wody wielomodowe, mo磧iwe jest osi庵ni璚ie oszcz璠no軼i poprzez mo磧iwo嗆 zastosowania ta雟zych nadajników i odbiorników.

 

Sposób zamawiania:

 PTCH20DX-4-LCLC-30-AQUA   Patchcord 2,0mm duplex OM4 LC/PC-LC/PC 30m turkusowy
 PGT-4-LC-02-AQUA   Pigtail OM4 50/125 LC PC 2m aqua
 K-CMF-U-G4-012   kabel uniwersalny OM4 50/125x12

 

Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
  Patchcordy i pigtaile
    Jedno/wielo modowe
    Patchcord MCP dla 1GbE
    EZ- Bend patchcord
    Armoured patchcord/pigtail
    Patchcord typu Y
    OM4 patchcordy, pigtaile
  Prze陰cznice 鈍iat這wodowe
    Prze陰cznice 1U 19'' SLIDE
    Prze陰cznica 1U SLIDE LONG
    Szkolenia Kafel
    Prze陰cznica 3U Neptun
    FiberBOX 4U 19''
    Prze陰cznica 1U FOXX
    Prze陰cznica na軼ienna microBOX
    Prze陰cznica na軼ienna MiniBox
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 24
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 48
    Prze陰cznica RDX BOX
    Prze陰cznica uBox
    Szafy wisz帷e TF 19
    P-BOX24 prze陰cznica hermetyczna
  Wi您ki kablowe
    Rozszycia kabli
    FanOut dla CaTV
  Elementy 19''
    Coiling module 1U - p馧ka zapasu
    19'' panel porz康kuj帷y patchcordy
    SpliceBOX 2U - modu spaw闚
    Szafy wisz帷e 19'' serii TF
  Akcesoria
    Rodzielacz tub RT
    Tacki spawu, PG, inne
    Stela zapasu kabla
    Adaptery
    Gniazdo TLF
    T逝miki in-line, female to male
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron