ende

Patchcord MCP dla 1GbE



ZWI艼SZ ZASI癿 SWOJEJ SIECI MULTIMODOWEJ!!!


patchcord MCP dla 1GbEPatchcordy MCP (Mode Conditioning Patchcord) przeznaczone s dla sieci zbudowanych w oparciu o wókna multimodowe. Pozwalaj zwi瘯szy zasi璕 transmisji sygnaów LX-1300nm wykorzystywanych dla Gigabit Ethernet. Jest to mo磧iwe dzi瘯i wyeliminowaniu efektu DMD (Differntial Mode Delay) który w znacz帷ym stopniu ogranicza zasi璕 transmisji. Technologia MCP polega na po陰czeniu w jednym patchcordzie wókna jednomodowego i wielomodowego których rdzenie zostaj przesuni皻e wzgl璠em siebie o odpowiedni warto嗆.


Zastosowanie

1) LX Gigabit System
2) Gigabit Ethernet 1000Base-LX (1300nm long wavelength)


W豉軼iwo軼i

1) Eliminacja efektu DMD (Differential Mode Delay)
2) Zgodno嗆 z IEEE 802. 3z
3) Niska t逝mienno嗆 (<0,5dB)
4) Dost瘼ne zarówno dla wókien 50/125 jak i 62,5/125
5) Dowolna d逝go嗆 i rodzaj z陰cz

Patchcordy MCP (Mode Conditioning Patchcord)

Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
  Patchcordy i pigtaile
    Jedno/wielo modowe
    Patchcord MCP dla 1GbE
    EZ- Bend patchcord
    Armoured patchcord/pigtail
    Patchcord typu Y
    OM4 patchcordy, pigtaile
  Prze陰cznice 鈍iat這wodowe
    Prze陰cznice 1U 19'' SLIDE
    Prze陰cznica 1U SLIDE LONG
    Szkolenia Kafel
    Prze陰cznica 3U Neptun
    FiberBOX 4U 19''
    Prze陰cznica 1U FOXX
    Prze陰cznica na軼ienna microBOX
    Prze陰cznica na軼ienna MiniBox
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 24
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 48
    Prze陰cznica RDX BOX
    Prze陰cznica uBox
    Szafy wisz帷e TF 19
    P-BOX24 prze陰cznica hermetyczna
  Wi您ki kablowe
    Rozszycia kabli
    FanOut dla CaTV
  Elementy 19''
    Coiling module 1U - p馧ka zapasu
    19'' panel porz康kuj帷y patchcordy
    SpliceBOX 2U - modu spaw闚
    Szafy wisz帷e 19'' serii TF
  Akcesoria
    Rodzielacz tub RT
    Tacki spawu, PG, inne
    Stela zapasu kabla
    Adaptery
    Gniazdo TLF
    T逝miki in-line, female to male
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron