ende

Prze陰cznica 鈍iat這wodowa FOXX



Prze陰cznica 鈍iat這wodowa przystosowana do monta簑 19" i 21".

Zastosowanie suwnic teleskopowych w 100% wysuwanych umo磧iwia 豉twiejszy dost瘼 do pól krosowych oraz u豉twia wykonywanie spawów 鈍iat這wodowych.

Wykorzystanie specjalnego zatrzasku przesuwnego uniemo磧iwia przypadkowy wysuw prze陰cznicy z jednoczesn gwarancj sprawnego otwarcia prze陰cznicy.
    

Wymiary

1Ux19”x200mm

 

 Zastosowanie 

 Sieci telekomunikacyjne
 CaTV
 xPON (BPON, GEPON, GPON
)
 FTTX

Akcesoria

 Adaptery (SC/PC, SC/APC, LC/PC duplex LC/APC duplex, E2000/PC, E2000/APC, inne)
 Tacki 12spawów
 Pokrywka tacki
 D豉wik PG na kabel
 Organizatory, pigtaili (komplet)
 

Kod produktu:

 G-PP-FOXX-24SC-E-...*

*ró積e warianty wyposa瞠nia

  

 Aby uzyska wi璚ej informacji wype軟ij formularz biznesowy

Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
  Patchcordy i pigtaile
    Jedno/wielo modowe
    Patchcord MCP dla 1GbE
    EZ- Bend patchcord
    Armoured patchcord/pigtail
    Patchcord typu Y
    OM4 patchcordy, pigtaile
  Prze陰cznice 鈍iat這wodowe
    Prze陰cznice 1U 19'' SLIDE
    Prze陰cznica 1U SLIDE LONG
    Szkolenia Kafel
    Prze陰cznica 3U Neptun
    FiberBOX 4U 19''
    Prze陰cznica 1U FOXX
    Prze陰cznica na軼ienna microBOX
    Prze陰cznica na軼ienna MiniBox
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 24
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 48
    Prze陰cznica RDX BOX
    Prze陰cznica uBox
    Szafy wisz帷e TF 19
    P-BOX24 prze陰cznica hermetyczna
  Wi您ki kablowe
    Rozszycia kabli
    FanOut dla CaTV
  Elementy 19''
    Coiling module 1U - p馧ka zapasu
    19'' panel porz康kuj帷y patchcordy
    SpliceBOX 2U - modu spaw闚
    Szafy wisz帷e 19'' serii TF
  Akcesoria
    Rodzielacz tub RT
    Tacki spawu, PG, inne
    Stela zapasu kabla
    Adaptery
    Gniazdo TLF
    T逝miki in-line, female to male
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron