ende

Na軼ienna prze陰cznica 鈍iat這wodowa WallBOX 48



Prze陰cznica WallBOX 48 jest kolejnym elementem oferty firmy Cellco. Razem z WallBOX24 i WallBOX12 mini towrzy kompletn gam prze陰cznic na軼iennych.

Produkt charakteryzuje si wysoka jako軼i wykonania, i lekk aluminiow konstrukcj. Jej niew徠pliw zalet jest 豉two嗆 wprowadzania i montowania kabli 鈍iat這wodowych oraz prowadzenia pigtaili i patchcordów.

W豉軼iwo軼i:

zwarta obudowa
wysoka jako嗆 wykonania
max 48portów
numeracja portów
軼i庵ane drzwiczki
zamek
uchwyty
komfort obs逝gi
porty SC, FC, E2000, ST, LC
Na軼ienna prze陰cznica  鈍iat這wodowa WallBOX 48

Zastosowanie:


WAN, LAN, CaTV
Internet Providers
Energetyka


Wymiary: 340x380x100mm


Dost瘼ne wersje: WBL48-BOX


Dost瘼ne panele na adaptery:

WBL48-48SCSX – 48 ports SC simplex/E2000 simplex
WBL48- 48STFC – 48 ports ST/FC
WBL48 -4xLGX – 4ports for LGX module
WBL48-2xLGXdx – 2ports for LGX double module
 prze陰cznica 鈍iat這wodowa  WallBOX 48
os這na pola spawów - materia pleksi
Akcesoria:

Adaptery (SC/PC, SC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, LC/PC, E2000/PC, E2000/APC, inne)
Tacki 12spawów
Pokrywka tacki
D豉wik PG na kabel
Organizatory, pigtaili (komplet)
字ubki do mocowania do racka
 



WallBOX 48
  


Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
  Patchcordy i pigtaile
    Jedno/wielo modowe
    Patchcord MCP dla 1GbE
    EZ- Bend patchcord
    Armoured patchcord/pigtail
    Patchcord typu Y
    OM4 patchcordy, pigtaile
  Prze陰cznice 鈍iat這wodowe
    Prze陰cznice 1U 19'' SLIDE
    Prze陰cznica 1U SLIDE LONG
    Szkolenia Kafel
    Prze陰cznica 3U Neptun
    FiberBOX 4U 19''
    Prze陰cznica 1U FOXX
    Prze陰cznica na軼ienna microBOX
    Prze陰cznica na軼ienna MiniBox
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 24
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 48
    Prze陰cznica RDX BOX
    Prze陰cznica uBox
    Szafy wisz帷e TF 19
    P-BOX24 prze陰cznica hermetyczna
  Wi您ki kablowe
    Rozszycia kabli
    FanOut dla CaTV
  Elementy 19''
    Coiling module 1U - p馧ka zapasu
    19'' panel porz康kuj帷y patchcordy
    SpliceBOX 2U - modu spaw闚
    Szafy wisz帷e 19'' serii TF
  Akcesoria
    Rodzielacz tub RT
    Tacki spawu, PG, inne
    Stela zapasu kabla
    Adaptery
    Gniazdo TLF
    T逝miki in-line, female to male
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron