ende

Na軼ienna prze陰cznica 鈍iat這wodowa - MiniBOX



Prze陰cznica MiniBOX razem z WallBOX48 i WallBOX24(12) tworzy kompletn gam prze陰cznic na軼iennych.

Zalety :


wysoka jako嗆 wykonania i zwarta, niewielka ( przemy郵ana ) konstrukcja,

chronione prowadzenie tuby kabla wewn徠rz prze豉cznicy,

mo磧iwo嗆 zamontowania 1 tacki typu DIN (12 spawów),

mozliwo嗆 pewnego przytwierdzenia elementu wzmacniaj帷ego kabla optycznego,

zastosowaniewymiennego "6-packa" (z dowolnymi rodzajami otworów "pod adaptery") w 鈔odku prze陰cznicy. Ochrona po豉czenia!,

zdejmowane metalowe drzwiczki,

dost瘼 do prze陰cznicy chroniony zamkiem,

odpowiednio dobrane kszta速y otworów wej軼iowych umo磧iwiaj帷e wprowadzanie kabli lub patchcordów poprzez przepusty kablowe (PG lub metryczne),

atrakcyjna cena.

Uwaga : wzór przemys這wy zg這szony do ochrony !
Na軼ienna prze陰cznica   鈍iat這wodowa - ma豉 MiniBOX

W豉軼iwo軼i:

zwarta obudowa
wymienny adapter panel
max 12 portów
軼i庵ane drzwiczki
zamek, uchwyty
komfort obs逝gi
porty SC, FC, E2000, ST, LC

Zastosowanie:

WAN, LAN, CaTV
Internet Providers
Energetyka

Wymiary: 200x200x60mm

Dost瘼ne wersje: BL-BOX


Dost瘼ne panele na adaptery:

MBL-6SCSX – 6 ports SC simplex/E2000 simplex
MBL-8SCSX – 8 ports SC simplex/E2000 simplex
MBL-8STFC – 8 ports ST/FC
 
MiniBOX
Akcesoria:

Adaptery (SC/PC, SC/APC, FC/PC, FC/APC, ST/PC, LC/PC, E2000/PC, E2000/APC, inne)
Tacki 12 spawów
Pokrywka tacki
D豉wik PG na kabel
Organizatory, pigtaili (komplet)
字ubki do mocowania do racka
 
 
  







Katalog produkt闚

Osprz皻 liniowy (kable, mufy)
Osprz皻 stacyjny
  Patchcordy i pigtaile
    Jedno/wielo modowe
    Patchcord MCP dla 1GbE
    EZ- Bend patchcord
    Armoured patchcord/pigtail
    Patchcord typu Y
    OM4 patchcordy, pigtaile
  Prze陰cznice 鈍iat這wodowe
    Prze陰cznice 1U 19'' SLIDE
    Prze陰cznica 1U SLIDE LONG
    Szkolenia Kafel
    Prze陰cznica 3U Neptun
    FiberBOX 4U 19''
    Prze陰cznica 1U FOXX
    Prze陰cznica na軼ienna microBOX
    Prze陰cznica na軼ienna MiniBox
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 24
    Prze陰cznice na軼ienne WallBox 48
    Prze陰cznica RDX BOX
    Prze陰cznica uBox
    Szafy wisz帷e TF 19
    P-BOX24 prze陰cznica hermetyczna
  Wi您ki kablowe
    Rozszycia kabli
    FanOut dla CaTV
  Elementy 19''
    Coiling module 1U - p馧ka zapasu
    19'' panel porz康kuj帷y patchcordy
    SpliceBOX 2U - modu spaw闚
    Szafy wisz帷e 19'' serii TF
  Akcesoria
    Rodzielacz tub RT
    Tacki spawu, PG, inne
    Stela zapasu kabla
    Adaptery
    Gniazdo TLF
    T逝miki in-line, female to male
Splittery, CWDM, DWDM
Us逝gi (pomiary, szkolenia)
Active 1G/10G/40G


Nowo軼i

LeaderBOX

 

 

 

 

 

 

Wókno rozbiegowe do bada reflektometrycznych.


wi璚ej >>
Og鏊ne warunki sprzeda篡
realizacja SSI - projektowanie stron